Meie uue põlvkonna andmeanalüüsiplatvorm annab erineva kogemuse ja oskustega inimestele võimaluse andmeid tõhusamalt kasutada. Andmeallikaid saab olenemata mahust kiiresti kombineerida. Interaktiivsed valikud ja üldotsing võimaldavad andmeid vabalt mistahes suunas uurida.

Analüüsitoiminguid toetab lai valik mitmesuguseid nutikaid visualiseeringuid. Kasutada saab tehisintellekti põhjal loodud soovitusi ja nutikaid visuaalseid funktsioone. Enam pole vaja piirduda pelgalt aruannetega ega tegeleda andmete tülika ettevalmistamisega. Kõike seda pakub Qlik Sense.

Kõige võimsam ja ülevaatlikum ärianalüüsikeskkond

Qlik Sense – Product Tour

Andmealase kirjaoskuse edendamine kõigi jaoks

Interaktiivne analüüs – ilma piiranguteta

Nutikas otsing ja interaktiivsed valikud võimaldavad esitada küsimusi ja uurida tulemusi kogu andmehulga ulatuses. Analüüsiprotsessi uuendatakse iga klõpsu järel, olenemata andmete detailsusest – nii saate muuta oma analüüsi keerukamaks või vaadata hoopis üldist pilti. Uurimisvõimalused on piiritud ja ükski andmekild ei jää märkamata.

Lihtsalt nutikam analüüs

Uuenduslikud visualiseeringud asetavad andmed õigesse konteksti, et leiaksite igale küsimusele vastuse ja märkaks kõrvalekaldeid. Integreeritavad algoritmid ja nutikad funktsioonid aitavad leida andmetest uut väärtust. Uus Insight Advisor funktsioon pakub masinloodud ülevaateid ja soovitusi just teie kontekstis.

Loo või analüüsi mis tahes seadmes

Vaata, analüüsi või loo suisa uus lahendus mis tahes seadmes, just sel hetkel ja kohas, kus peate kiireid otsuseid langetama. Qlik Sense on algusest peale kohanduva mobiilikujunduse ja puutetundliku funktsioonidega. Piisab vaid analüüsirakenduse loomisest – see töötab kõikjal, nii laua- ja tahvelarvutis kui ka mobiilsideseadmetes.

Erinevad kasutusviisid - üks võimas tipptasemel analüüsilahendus.

Iseteenindusilik

Hõlpsalt kasutatavad iseteeninduslikud ja automatiseeritud juhtimislauad aitavad analüüsida ja kokku koguda andmeid lihtsatest tabelitest kuni suurandmeteni.

Juhendatud

Interaktiivsed ja intuitiivsed analüüsilahendused toetava kasutajaid andmete uurimisel ja ülevaadete koostamisel.

Manustatud

Avatud API-d ja mitmekülgsed arendustööriistad võimaldavad manustada analüüsifunktsioone, luua kohandatud analüüsirakendusi ja uusi visualiseeringuid.

qlikview-icon
Mobiilsus

Nii analüüs, info jagamine kui ka uute vaadete loomine on ühesuguse kõrge kvaliteediga võimalik nii laua- või tahvelarvutis kui ka telefonides.

Aruanded

Saate kiiresti ja hõlpsalt koostada pilkupüüdvaid aruandeid paljudes populaarsetes vormingutes, sh nii avatud teksti- kui ka põhjalikult viimistletud PDF-failides.

Analüütiline kultuur ilma kaoseta

Andes inimestele vabalt võimaluse kõigi andmete analüüsiks, saate otsuste tegemiseks piiramatud valikud. Kuid agiilne ja paindlik arendus ilma kontrollita võib kaasa tuua kaose. QlikSense platvorm pakub turvalisust, laiendatavust ja töökindlust ka kõige nõudlikumate vajadustega ettevõtete jaoks – seda kõike reguleeritud raamistikus, mida saab usaldada.

Lae alla DS Qlik Sense Datasheet (PDF)

Kindel ja paindlik turvalisus

Paindlik kuid reeglitele vastav turvalisus koos andmete dünaamilise esitlemise funktsiooniga sobib ka kõige nõudlikumatele valdkondadele ning pakub täpset kontrolli, mida on vaja privaatsuseeskirjade järgimiseks (nt EL-i andmekaitse üldmäärus GDPR’i nõuete täitmiseks).

Vaata Qlik’i turbeülevaadet (PDF)

Laiendatav andmeanalüüs

Saate anda suurele hulgale kasutajatele üheaegse juurdepääsu andmete ülikiireks uurimiseks ja jagamiseks või ka analüüsilahenduste loomiseks. Juhtimiskonsooli ehk Management console kaudu on kogu süsteemi arhitektuur kergesti hallatav ja kontrollitav.

Vaata ülevaadet laiendatavusest (PDF)

Usaldusväärne hübriidtaristu

Meie mitmest keskkonnast koosnev platvorm pakub turvalisust, laiendatavust ja töökindlust ka kõige nõudlikumate vajadustega valdkondade jaoks. Lahendusi saab juurutada nii asutuses kohapeal kui ka pilvteenuses viisidel, mis on ajakohased nii praegu kui ka tulevikus.

Vaata ülevaadet laiendatavusest (PDF)

Paketid ja hinnad

Qlik Sense Cloud Basic

Alustamiseks
Tasuta

Laadi andmed üles, loo oma vaated ja uuri andmeid. Saate ühendada mitmeid allikaid ja jagada tulemusi kuni 5 inimesega.

Vaata lisaks (PDF)

Liitu tasuta SIIN

Qlik Sense Cloud Business

Erakaustajatele ja väikestele meeskondadele
15 USD / kasutaja kuus (arveldatakse kord aastas)

Qlik Sense® Cloud Business pakub väiksematele töörühmadele ja meeskondadele kiiret võimalust toimivaid analüüsilahendusi luua ja kasutusele võtta. Kasutusvalmis funktsioonid võimaldavad kiiresti andmeid koondada ja koostööd teha turvalises majutatavas keskkonnas.

Vaata lisaks (PDF)

Liitu SIIN

Qlik Sense Enterprise

Suurematele ettevõtetele
Paindlikud hinnastamise paketid

Qlik Sense Enterprise on moodne mitmest keskkonnast koosnev ettevõtteülene platvorm kõikvõimalike analüüsitegevuste jaoks, pakkudes ettevõtetele paindlikkust, laiendatavust ja kontrolli andmete üle. Majutada saab nii pilves kui ettevõtte serverites.

Proovi tasuta

Küsi kindlasti just Sulle mõeldud pakkumist.