21. sajandi planeerimise ja eelarvestamise tarkvara

Jedox on võimekas planeerimise, eelarvestamise ja prognoosimise platvorm, mis loob täiesti enneolematud võimalused teie finants-, müügi- või ostuplaneerimise valdkonnas. Jedox’i abiga on planeerimine teie ettevõttes sujuvalt hallatav ja kontrollitud! Ühildades Jedox’i oma Qliki ärianalüüsi lahendusega saate tõeliselt võimeka integreeritud lahenduse ettevõtte tulemuslikkuse juhtimiseks!

Jedox lisab Qlik’ile seni puudu olnud sisestusfuntsiooni, koos ülivõimekate planeerimis- ja prognoosimis-mudelitega. Saad lahti oma excelite rägastikust ja hoiad planeerimisprotsessi kontrolli all!

 

Qlik’i jaoks väga loomulik lisandus:

  • Keerukad planeerimis- ja prognoosimisfunktsioonid
  • Äriklassi jõudlus ja kiirus
  • Lihtne lõppkasutajale, vajadus IT-toe järele on minimaalne
  • Kontrollitud töövoog, kaasaegne planeerimisprotsess, loe lisa siit
  • Ühtne juurdepääs veebist, mobiilist või desktop’ilt

Rohkem informatsiooni Jedoxi kohta leiad: https://www.jedox.com/en/

Informatsiooni Qlik’i ja Jedoxi kombineerimiseks leiad SIIT!

Jedox integreerimine olemaslevasse Qlik süsteemi

Extending Qlik with Planning & Write Back Capabilities
Kasutage maksimaalselt oma investeeringuid analüütikasse

Jedoxi integratsioon Qliki’ga annab maksimaalse kasu andmetest: kasutajad loovad planeerimismudeleid Jedoxiga ning visualiseerivad ja analüüsivad tulemusi Qlikis. Süsteemid toetavad teineteist, andes uusi teadmisi täpsemaks prognoosimiseks ja paindlikuks protsessiks. Ükskõik, kas planeerite või analüüsite oma andmeid - töötate alati tuttavas Qlik süsteemis, kuhu lisanduvad Jedoxi lisafunktsioonid.

qlikview-icon
Laienda Qlik'i süsteemi võimsa planeerimistööriistaga

Qliki on juhtiv andmete visualiseerimise ja analüüsimise tarkvara, Jedox lisab sellele andmebaasi tagasikirjutamise ning väga võimekad planeerimis- ja prognoosimisfunktsioonid. Ühendades oma Qlik lahenduse Jedoxi mälusisese andmebaasiga ja laiendades Qliki aruandeid Jedoxi eelarve koostamise, prognoosimise ja planeerimise võimalustega, muudate oma äriprotsessid tervikuks.

Ühtse tõe allikas

Soovi korral saab ka Excelit edasi kasutada - Jedox seob lihtsalt erinevad tabelid ühtsesse süsteemi - nii ei ole ettevõttel mitmed Excelid laiali erinevates osakondades, vaid on olemas ühtne andmebaas. Kõik, kes sellega töötavad, omavad viimast versiooni ja ühtset tõe allikat. Samuti saab määrata, kuidas käib planeerimise protsess – kes sisestab, kes kinnitab jne.