“Qlik Sense on sõber ja abimees, kes suunab su valikuid ja aitab otsustuskiiruses meeletult kaasa – seda kuni üksiku tooteni välja. Tänu ärianalüüsile oleme kohe oluliselt targemad ja saame aru, miks mingi tegevus päriselt vajalik on.”

Martin Visnapuutootmis- ja tehnikadirektor

Üha enam koguvad populaarsust eritellimusepõhised tootmis ärimudelid. Edu turul sõltub suurel määral ettevõtte paindlikkusest ja kiirusest eeldades kiiret kohanemist pidevalt muutuval turul.

Kohanemist ei vaja mitte ainult uuemad maailmatrendid vaid ka elektrienergia-, tooraine- ja trantspordihindade pidevad kõikumised.

Hinnasurve kasvab, kuid toodete elutsükkel aina väheneb. Selleks, et kulusid vähendada, on vaja viia varud miinimumini ja kohandada tootmis- ja tarneahela protsesse vastavalt nõudlusele.

 

Lae alla tasuta e-raamat – TOP10 – tõhusaimad analüüsitsenaariumid tootmises!  Palun sisesta enda e-maili aadress, et saaksime Sinuga ka hiljem ühenduses olla.

Ärianalüüsitarkvara Qlik annab tootmisettevõtetele palju eeliseid:
  • Nõudlusepõhise tootmise juhtimiseks sünkroonida tootmise, tarnimise, turustuse ning tootearendusega seotud protsessid
  • Jälgida kõiki äritoiminguid reaalajas ja hoida kasumimarginaalide säilitamiseks hinnad kooskõlas peamiste kulunäitajatega
  • Maandada tarnijate, nõudluse ja kulude kõikumisega seotud riske
  • Tõhustada tootmisprotsesse ja rakendada täiuslikumalt Six Sigma, Lean või tegevuspõhist kuluarvestust
  • Vähendada andmete analüüsi ja aruandlusega seotud administratiiv- ja IT-kulusid
Numbrid räägivad:
54%
juurutasid QlikView vähem kui kuuga
78%
juurutasid QlikView vähem kui kolme kuuga
5,6 kuud
on keskmine tasuvusperiood
54%
vähem ajakulu info leidmisele

Efektiivseks tootmiseks vajalik läbipaistvus

Nõudlusepõhine ja efektiivne tootmine vajab reaalajas juhtimist. Qlik annab suurepärase võimaluse suurendada äritegevuse läbipaistvust reaalajas kogu tootmisahela ulatuses.

Vajalikke äriotsuseid saab teha varasemast kiiremini, koostöö tarnijate ja võtmeklientidega muutub tõhusamaks. Ettevõte suudab kiiremini reageerida nõudlusele ning areneda arukalt ja läbimõeldult tegutsevaks tootmisettevõtteks.