Avastage sügavamaid teadmisi oma andmetes, luues analüütiliselt süvitsi minevaid kuid paindlikke ja kasutajasõbralikke rakendusi ka väga keerulise struktuuriga ettevõtetes.

QlikView on töövahend juhuks, kui vajate ette valmis tehtud analüüsirakendusi, hästi läbimõeldud andmemudeli ja kujundatud töölehtedega. Lõppkasutaja on täielik vabadus andmeid valida, uurida, liikuda andmetes  sissepoole (drill-down) ja navigeerida piiranguteta leidmaks kiiresti vastuseid oma küsimustele. Kuid täiesti uute rakenduste loomiseks on siiski vaja teatud skripti kirjutamise oskusi.

Vaata lisa tootelehelt (PDF)

QlikView ja QlikSense töötavad samal Qlik’i tuntud seostaval andmemootoril ning jagavad samu peamisi funktsioone, kuid on erineva kasutajaliidese ja visuaalsusega.

Vaata lisa siit lehelt (PDF), kumb toode teie ettevõttele paremini sobib.

Kontrollitud analüütika

Rikkalikud, täpselt vastavalt teie vajadustele tehtud ning kõigile ettenähtud kasutajatele ligipääsetavad analüüsirakendused toetavad kasutajaid info leidmisel ja otsuste tegemisel. Kõrgeimal tasemel kontroll andmete haldamise, analüüsirakenduste kasutamise üle tagab turvalisuse.

Konsolideeri

QlikView ühildub enamike majandustarkvarade, planeerimis-, kliendihaldus- ja andmehoidlasüsteemidega, tänu millele saab kõigis nendes süsteemides talletatavaid andmeid koos analüüsida. Olgu SAP, Navision või muu majandustarkvara, Excel, XML või CSV formaat, Oracle või Microsoft SQL andmeladu – QlikView saab hakkama kõigi nendega.

Seosta

QlikView ja Qlik Sense on ainsad ärianalüüsi tarkvarad, mis seostavad otsitavad andmed! Erinevalt tavapärastest ärianalüüsi vahenditest ei vallandu Qlik’ puhul andmeväljal klikates päringud, vaid vastavalt valikule toimub andmete sõelumine kõigil teistel väljadel. Kasutaja valikud kuvatakse rohelisega, valikuga seonduvad andmegrupid aga valgega ja mitteseonduvad halliga – nii tulevad seosed erinevate andmete vahel hästi esile – kasutaja saab kohese ülevaate, millised andmed on omavahel seotud ja millised mitte.

Visualiseeri

Kõigest mõne sekundiga saab numbrilise informatsiooni viia graafilisele kujule: diagrammid, kaardid, 2-D või 3-D graafikud, mida saab suurendada, vähendada ja klõpsates täpsemaid detaile näha. Andmete visualiseerimine ei seisne ainult diagrammides ja graafikutes, vaid seoste nägemises ja andmetele tähenduse omistamises. QlikView abil näete oma andmeid täiesti uues valguses!

qlikview-icon
Ülikiire

Erinevalt tavalistest ärianalüüsitarkvaradest, mille puhul usaldusväärseid tulemusi peab ootama kuid, on QlikView’ga ooteaeg olematu ja ülevaated koostatakse ülikiiresti. Äärmiselt efektiivne, muudetava mastaapsusega mälusisene otsingumootor annab viivitamatu ligipääsu suurtele andmegruppidele. Kasutajad lihtsalt teevad andmete päringu ning saavad vastused jooksupealt ja ilma kellegi abita. Väärtust lisab kiire juurutusaeg: 44% klientidest võttis QlikView kasutusele vähem kui ühe kuuga ja 77% vähem kui kolme kuuga.

print
Hallatav

QlikView sisaldab paindlikke ja kasutajasõbralikke halduskonsoole, mille abil IT-töötajad saavad hõlpsalt jälgida ja juurutada QlikView rakendusi ja andmeid ning hallata kümneid tuhandeid kasutajaid. QlikView sisaldab ka keskseid haldusfunktsioone, sh koormuse tasakaalustamine, värskenduste ajastamine, jms.

Turvaline

QlikView sisaldab kirjete ja kasutajate andmete turvalisuse tagamiseks väljatöötatud rangeimate standardite tuge. QlikView täiustatud turbekonsool võimaldab hõlpsalt reguleerida, millised andmed ja analüüsid on erinevate kasutajate jaoks kättesaadavad ja millised mitte. Määrata saab rühma-, rolli- või kasutajapõhised õigusi nii üksikute dokumentide kui ka täpselt määratletud rea- või väärtusetasemete jaoks.

Laiendatav

QlikView tarkvara saab koos ettevõtte vajaduste muutumisega laiendada. QlikView võimaldab ühendada kümneid tuhandeid kasutajaid ja miljardeid kirjeid. Kasutajate ja kirjete nii suure hulga teeb võimalikuks optimeeritud lineaarselt ühendatav arhitektuur, mis võimaldab kasutada ka kõige uusimate täiustatud 64-bitiste Inteli mitmetuumaliste protsessorite võimalusi. Lisaks sellele toetab arhitektuur uusimaid virtualiseerimis- ja pilvandmetöötlusmudeleid ning on tänu sisemistele tõrkesiirdevõimalustele erakordselt töökindel.