Välismaailmast infot otsides me ei oota, me Googeldame ja saame vastused kohe. Miks peaks ettevõttesisese olulise äriinfo saamiseks ootama aruandeid IT’lt või raamatupidamisest?

Qliki seostav, Business Discovery analüüsimudel annab otsustajatele igal tasandil ja igas valdkonnas võimaluse olla iseseisev juhtimisinfo töötlemisel ja andmetele tähenduse andmisel. Juhid ei pea ootama vastuseid, vaid saavad ise oma äriandmetega „mängida“ avastamaks seda, mida veel ei tea.

Kui teie probleemiks on tänaste aruannete paindumatus ja info kättesaamise kiirus, siis me saame Teid aidata

Numbritele tähenduse andmine:

  • Ülevaade võtmenäitajatest: kõik ettevõtte jaoks olulised numbrid – müügikäibed, kliendid, tooted, kasum, kasv, kulutused jne. – on koos ühel töölaual ja silmale korraga haaratavad. Ainult nii saab tervikpildi ettevõttes toimuvast.
  • Trendi- ja hälbeanalüüs: millised on muutused võrreldes eelmiste perioodide, teiste toodete, osakondade või piirkondadega, mis on täna teisiti kui eile? Üks muutuja ei pruugi midagi
    öelda, kõiki olulisi trende koos analüüsides annab vastuse.
  • Seosed erinevate numbrite vahel: annavad vastuse küsimusele “mis juhtus” või “mis jäi juhtumata”. Miks käive ühes tootegrupis kasvab aeglasemalt kui teises, mida tehakse siin teisiti või jäetakse tegemata? Juhtumata jäänud sündmustes peitub tihti võti muutusteks.
  • What if analüüsid: modelleeri tulevikku ja vaata, mis hakkab juhtuma, kui muudad ühte või teist parameetrit. Kui palju peaksid allahindlust tegema, et müüki tõsta või kui palju ja milliseid kulusid kärpima, et kasumit kergitada ja mida teha samal ajal hindadega? Töölaual numbritega mängida on ohutu, aga selle eest põnev.

Business Discovery tööriist on Qlik– imelihtne ja kasutajasõbralik ärianalüüsiplatvorm, mille abil saate anda oma numbritele tähenduse ja avastada uusi võimalusi.

Ärge raisake enda ega kolleegide ressurssi lõpututele aruannetele ja koosolekutele! Olge iseseisev, avastage uusi seoseid ja võimalusi, kontrollige ja planeerige oma äriprotsesse ise!

Sobib väga laiale sihtgrupile

Avalik sektor
Avalik sektor

Et tegutsemine oleks efektiivne ja liiguks õiges suunas juba esimesest sammust tuleb kontrolli alla saada esmalt keerukad andmelaod.

Loe lähemalt

Finantsteenused ja kindlustus
Finantsteenused ja kindlustus

Palju enam, kui varemalt peavad pangad kasutama ärianalüüsi tarkvara uuel moel, et saavutada konkurentsieelist.

Loe lähemalt

Infrastruktuuri ja energiaettevõtted

Elektri-, vee- ja kanalisatsiooni-, prügiveo ning teiste kommunaalteenustega tegelevad firmad peavad täpselt ennustama nõudlust, hoides samal ajal tegutsemiskulud kontrolli all.

Loe lähemalt

Jae- ja hulgimüük
Jae- ja hulgimüük

Äriandmete analüüs on kriitilise tähtsusega tagamaks ettevõttele kasumlikkust, vähendades sealjuures kulutusi ja hoides tarbijate lojaalsust.

Loe lähemalt

Telekommunikatsiooni ja meediafirmad
Telekommunikatsiooni ja meediafirmad

Telekommunikatsiooniturul võidavad need, kes suudavad olla kliendikesksemad, luua suuremat sünergiat teenustepakketidega järgides sealjuures ka pingsalt trende.

Loe lähemalt

Tervishoid ja farmaatsia
Tervishoid ja farmaatsia

Kasvavad kulud, vanavaev elankkond, muutuvad õigusnormid ja avalikkuse pidev huvi eeldavad põhjalikku ja paindlikku analüüsi.

Loe lähemalt

Transport ja logistika
Transport ja logistika

Graafikutest kinnipidamine, tõhustamalt ja madalamate kuludega töötamine on trantspordi ja logistika teenuste pakkujate juures võtmesõnaks.

Loe lähemalt

Tootmine
Tootmine

Üha enam koguvad populaarsust eritellimusepõhised tootmis ärimudelid. Edu turul sõltub suurel määral ettevõtte paindlikkusest ja kiirusest eeldades kiiret kohanemist pidevalt muutuval turul.

Loe lähemalt