SupplyView on lahendus, mis annab sulle tervikliku ülevaate laoseisust, seisvatest kaupadest, käibekiirusest ja teistest tähtsamatest mõõdikutest. Lahenduse abiga saad jälgida ladude vahelist liikumist ja laoseise ning vajadusel operatiivselt reageerida. SupplyView abiga on võimalik analüüsida sisseostu protsessi ja mõõta tarnijaid.

Nagu ka kõiki teisi Qlik baasil loodud lahendusi, saab ka SupplyView´d kohandada vastavalt ettevõtte vajadustele. Sobilik igat tüüpi nii väiksematele kui suurematele ettevõtetele, kelle jaoks terviklik ülevaade tarneahelast on oluline!

Qlik SupplyView lahendus aitab teil:

  • Tõhustada koostööd: toimiv ettevõttesisene koostöö eri allüksuste vahel, samuti klientide, tarnijate ja partneritega on aluseks efektiivsele tarneahelale. Qlik seostab andmed mistahes allikast ja toob erinevate allüksuste tegevuse samale pildile, andes otsustajatele võimekuse näha tervikpilti, leida uusi seoseid ning äri kasvatamiseks uusi võimalusi.
  • Hoida protsess kontrolli all: täpne ülevaade, mõõtmine ja analüüs aitavad varakult tuvastada kõrvalekalded ja lahendada tekkinud probleemid juba eos. Qlik võimaldab näha tulemusi kasvõi reaalajas, ligipääs mobiilsetest seadmetest annab võimaluse oma nutitelefoni või tahvelarvuti abil andmeid vaadata ja analüüsida ka kontorist eemal viibides.
  • Tõsta efektiivsust: maksimeeri kasumit hoides hinnakõikumised kontrolli all. Qlik võimaldab teostada prognoose ja what-if analüüse, mis hõlbustab tulevikku suunatud otsuste vastu võtmist ning vähendab kõhutunde baasil tehtavat otsust.

 

Qlik SupplyView võimalused ja eelised:

  • Tervikliku ülevaade laoseisust, seisvatest kaupadest, käibekiirusest ja teistest tarneahela olulistest näitajatest
  • Võimalus jälgida ladude vahelist liikumist ja laoseise ning vajadusel operatiivselt reageerida
  • Võimalus jälgida toodete saadavust ja vältida tarneauke
  • Põhjalikult analüüs sisseostu protsessi ja tarnijate kohta

Efektiivse tarneahela võti on koostöö kogu meeskonna vahel

Qlik SupplyView on uut tüüpi ärianalüüsi lahendus, mis võimaldab seostatult näha ja analüüsida suurt hulka väga erinevatest allikatest pärinevaid andmeid. Lahendus seob ettevõtteüleseks tervikuks kogu teie olemasoleva info. Nii tippjuhi sülearvutis, ringkäiku tegeva laojuhi tahvelarvutis või kvaliteediosakonna puhketoa seinal oleval ekraanil – SupplyView abil on oluline info turvatult ja õigeaegselt kättesaadav kõigile, kes seda vajavad ja seal, kus nad seda vajavad.

SupplyView tutvustavat vebinari on võimalik järele vaadata SIIT!