Stokker

„Kasu QlikView ärianalüüsi lahendusest oli tohutu. Me saime sellised tööriistad andmetega mängimiseks, mida ei oleks osanud uneski näha. Kõige rohkem saame kokkuhoidu inimeste tööajas,“

Margus Uuetoaandmetöötlusjuht

Taustainfo

Stokker AS missioon on ettevõtete ja meistrimeeste asjatundlik nõustamine ning personaalne teenindamine laia sortimendi kvaliteetsete tööriistade, seadmete ja tarvikute hankimisel. Taheme olla parimat teenust pakkuv tööriistade ja seadmete müüja Eestis, Lätis ja Leedus, ehitus-, tööstus-, autondus- ja põllumajandus valdkonnas. Stokker on suurim tööriistade ja seadmete müügikett Baltikumis. 22 tööriistakeskusest koosneva müügivõrguga katame kõik suuremad linnad Baltikumis ning oleme oma müügiesindajate kaudu esindatud paljudes  piirkondades, kus meil täna tööriistakeskuseid veel ei ole.

Väljakutse

Stokker AS puhul on tegemist väga suurte infohulkadega, ning peamine probleem oli see, et Excel ei võimaldanud nii palju ridu analüüsida.

Lahendus

Meile soovitati Infovara kui ettevõtet, kes oskab ärianalüüsi. Esimesena hakkasime QlikView’ga analüüsima müügitehinguid – kasutajateks peamiselt tootejuhid ja müügiosakondade juhid. Infovara pakutavad võimalused rahuldasid meie vajadusi ja QlikView vastas täpselt sellele, mida Infovara müügimees meile oma esimeses  müügijutus lubas!

Saadud kasu

Kasu oli tohutu. Me saime sellised tööriistad andmetega mängimiseks mida ei oleks osanud uneski näha. Kõige rohkem saame kokkuhoidu inimeste tööajas.