Koolituse programm

Ettevõttes võivad BI lahendused küll olemas olla, kuid sellest ainuüksi ei piisa –  vaja on ka oskusi BI tööriistu kasutada!

Inspiratsioonikoolitusel näidatakse, kuidas andmekirjaoskuse ja analüütilise võimekuse suurendamisega  saavutada ettevõtte paremaid tulemusi ning annab vajalikud oskused oma andmete nutikaks töölepanekuks. Koolituse eesmärk on anda kõikidele otsustajatele arusaam andmeanalüütika põhimõtetest ja metoodikatest, tagamaks ettevõtte inimeste kõrge andmetarkus.

Koolituse tulemusena saavad osalejad aluse andmekirjaoskusele ning loovad omale tegevusplaani selle  taseme tõstmiseks ning ettevõtte analüütilise võimekuse arendamiseks.

Koolituse kava:

  • 10:00 – 11.30 Admekirjaoksus ja analüütiline võimekus
  • 11:45 – 12.30 Juhtimise ja andmete seosed ning tugi otsustamisel, mõõdikute valimine (I osa)
  • 12.30 Lõuna
  • 13:30 – 14.15 Juhtimise ja andmete seosed ning tugi otsustamisel, mõõdikute valimine (II osa)
  • 14:30 – 16.00 Analüütilise võimekuse kasvatamise metoodikad kuni andmekaeveni ja tegevusplaani koostamine

Koolituse tulemusena:

  • Tead, millised on kaasaegsed ärianalüütika ja andmeanalüüsi võimalused ning mõistad andmete ja faktide rolli paremate juhtimisotsuste tegemisel.
  • Orienteerud ärianalüütika ja andmeanalüüsi valdkonnas, sh suurandmed ja masinõpe ning tead, millistest etappidest koosneb ärianalüütika projekt ja kuidas andmepõhist kultuuri ettevõttes tekitada.
  • Oskad eesmärgipäraselt valida ja rakendada baastasemel ärianalüütika, andmeanalüüsi, andmekaeve, visualiseerimise tehnikaid ja juhtimislaudasid, et leida lahendusi ärilistele probleemidele.

Koolitus viiakse läbi kontaktõppe vormis s.t kohapeal ettevõttes või Infovara koolitusruumis .

Aeg

25. aprill 2024

kl 10.00-17.00

Koht

Koolitus toimub Infovara koolitusklassis, aadressil Lõõtsa tn. 6A Tallinnas. NB! Sõltuvalt olukorrast võib koolitus toimuda ka veebikeskkonnas. Anname eelnevalt teada.

Maksumus

Hind ühe osaleja kohta on 420 EUR (ilma KM’ita). Hinna sees kohvi- ja lõunapausid.

NB! Koolitusele registreerudes aktsepteerite arve. Tühistades oma osaluse hiljemalt 14 päeva enne koolitust, siis koolituse eest arvet ei esitata.