QlikView

QlikTech on ärianalüüsitarkvara QlikView tootja. QlikTech on täiesti uut tüüpi tarkvaraettevõte ning ta loodi usus, et ärianalüüs (Business Intelligence) on mõeldud kasutajatele. Üle 19 aasta on QlikTech töötanud lihtsustamaks äriotsuste langetamise protsessi kogu ettevõtte ulatuses, nad on pioneerid andmete  kättesaadavuse, analüüsimise ja seostamise alal. Tänaseks kasutavad igapäevaselt QlikView’d  enam kui 26 000 ettevõtet 100 riigis, andes rahuloluhinnanguks selles tööstusharus rekordiliselt 96%. Infovara OÜ on QlikTech’i ametlik partner Eestis.

Indrek Saul

Indrek Saul on konsultant, kes õpetab efektiivsemalt müüma ja kliendisuhteid juhtima. Koos oleme  nii mõnegi ettevõtte äriedule hoogu juurde andnud.

Karel Kuningas

Karel Kuningas on põllumajandusspetsialist, kes on üles ehitanud IT lahendusi põllumajandusettevõtete andmehalduseks ja analüüsiks. Alates 2013 aastast kasutab ta selleks QlikView analüüsitarkvara. Karel oskab bioloogilisi protsesse kirjeldada arvudena ning nendest arvudest näha seda, mida lehm teile niisama rääkima ei tule.

EFTA

EFTA – Eesti Finantsteenuste Agentuur on juhtiv finantstugiteenuseid osutav ettevõte. EFTA eesmärk on aidata klientidel kärpida kulusid ja suurendada tulusid läbi aja- ja inimressursi säästmise, mille tagavad kaasaegsed e-lahendused, paberivaba finantsarvestus ja interaktiivsed ärianalüüsilahendused.  EFTA on Infovara koostööpartner, kes töötab välja ärianalüüsi rakendusi QlikView platvormil rendi põhimõttel.

Newbase

Newbase on abiks ettevõtetele, kellel on kliendibaasid või kes plaanivad neid luua. Nad muudavad turunduse mõõdetavaks ning loovad seosed e- ja füüsilise kanali vahel, lugedes mitte klikke ja fänne, vaid mõõtes palju fännid ja klikkijad tegelikult poodi raha toovad. Oma töös kasutab Newbase geo-, mobiil- ja andmebaasiturunduse lahendusi ning analüüsiks QlikView’d.

Hotellinx Baltics OÜ

Hotellinx Baltics OÜ on tarkvara arendusega tegelev ettevõtte, mis pakub hotellidele, spaadele ja restoranidele tarkvaralist terviklahendust ja tugiteenust. Infovara konsultandid on Hotellinx’ile loonud spetsiaalselt hotellidele mõeldud ärianalüüsilahenduse, mis annab juhtkonnale ja müügiosakonnale kogu vajaliku info kiiresti ja sobivas formaadis.

HAT Systems OÜ

HÄT Systems OÜ tegeleb Microsoft Dynamics NAV ja Microsoft Office 365 müügi,  arenduse  ja juurutamisega ning on tunnustatud kui hästitoimiv, jätkusuutlik ja õppiv organisatsioon. 2011. aastal lisas HÄT Systems oma tooteportfelli ärianalüüsitarkvara QlikView, pakkudes klientidele seeläbi parimaid töövahendeid oma ettevõtte analüüsimiseks ning juhtimisotsuste tegemiseks.

Mikare Baltic

Mikare Baltic on internetipõhiste ärilahenduste projekteerimise, arendamise ja juurutamisega tegelev agentuur. Infovaraga koostöös pakub Mikare turundusjuhtidele täiesti uuel tasemel e-mailikampaaniate analüüsimise võimalust.