Ainult 3% tööstusandmetest kasutatakse praegu otstarbekalt, väidab Andy Rowland, Industry 4.0 ekspert ja hinnatud äritehnoloog. Aga Industry 4.0 on just eelkõige seotud andmete ja analüütikaga! Olenemata sellest, kas eesmärgiks on toote ja varude kättesaadavuse tagamine, seadmete tõhususe suurendamine või turuanalüüsi tegemine, andmetel on tootmises võtmeroll.

Kas sina kasutad enam kui vaid 3% oma andmetest? 

Kas suudad automaatselt mõõta ja juhtida oma liinide tootlikkust? Tead täpselt pooleliolevate tellimuste ja vaheladude seisu ning materjalide jääki? Saad lihtsalt jälgida planeeritud ja tegelikult kasutatud materjalide koguselist ja rahalist erinevust tootepõhiselt? Näed igal ajahetkel toodete tegelikku omahinda, sealjuures ka koos transpordi- ja CO2 kuludega?
Kui vastus on Jah – oled oma tootmise analüütikas teistele eeskujuks! Kui kahtled – siis tule veebiseminarile!

Veebiseminar kolmapäeval 19.aprillil algusega kl 14.00
Industry 4.0: 6 tõhusaimat analüüsistsenaariumi tootmises

Ole nutikam kui 3% – tule vaata kuidas oma tootmisandmed erinevatest programmidest kokku tuua ja juhtimisotsuste tegemiseks edukalt tööle rakendada.

Infovara juhtivkonsultant ja Eestis hinnatud ärianalüütika koolitaja Andres Kukke tutvustab parimaid analüüsimeetodeid tootmises ja näitab, kuidas analüüsi ja tehisintellekti platvormi Qlik abil need ellu rakendada.

Lasita Maja IT ja Logistikajuht Küllo Kala räägib oma kogemusest analüütika kasutamisel tootmisettevõttes.

Veebiseminar kestab 1 h ja on tasuta, MS Teamsi keskkonnas. Registreeru juba täna.
Päev enne toimumist saadame teile lingi, mille kaudu seminari jälgida.

Aeg

19. aprill 2023

Kell 14.00 - 15.00

Koht

Veebiseminar!

Maksumus

TASUTA