2 päevane täiendkoolitus kogemustega  QlikView arendajatele, kes tegelevad QlikView rakenduste arendusega igapäevaselt ning on läbinud QlikView arendajate koolituse.

Koolitus on neile arendajatele, kes soovivad oma QlikView oskused viia uuele tasemele ja õppida parimatest QlikView disaini ja arendaja praktikatest. Kahepäevase praktiliste harjutuste ja demonstratsioonide käigus õpitakse Qlikview valemite loomise erivõimalusi (nn. set analysis), andmete modelleerimist, kasutust ja uusimaid disaini kontseptioone, andmelaadimise optimeerimist ja muid QlikView rakenduste arendamise võtteid.

Koolitusel osalemiseks on vajalik eelnevalt vähemalt  6 kuuline QlikView’ga arendajana töötamise kogemus ning  arendaja koolituse läbimine.

Koolituse läbimise järel oskab osaleja iseseisvalt luua ja arendada QlikView analüüsilahendusi, lisada ja muuta andmestruktuure ning disainida kasutajaliideseid edasijõudnud arendaja tasemel.

Koolituse programm

  • Set – filtritest sõltumatute andmete kasutamise eelised ja kasutuskohad
  • Filtritest sõltumatute valemite loomine ja nende töökindluse ning toimimise kontroll
  • Aggr ja muude vähemlevinud lisafunktsioonide kasutamine
  • Andmekvaliteedi tagamise reeglid
  • Keerulisemate andmestruktuuride arhitektuur
  • QV andmefailide (qvd-de) kasutamine andmelaadimise kiirendamiseks

Info

Koolitus toimub tellimisel. Anna oma huvist teada alloleva registreerimisvormi kaudu!. Koolitus kestab 2 päeva, kl. 9.00 -17.00, vahepeal kohvi- ja lõunapausid

Koht

Koolitus toimub Infovara koolitusklassis, aadressil Lõõtsa tn. 6A Tallinnas.

Maksumus

Hind ühe osaleja kohta on 600 EUR (ilma KM’ita),  hinna sees kohvi- ja lõunapausid.