2 tunnine veebipõhine koolitus kõigile Qlik Sense pilveteenuse kasutajatele, kellel on vaja saada või jagada aruandeid Qlikist.   

Aruandlus on jätkuvalt analüütika kõrval oluline infojagamise viis ja paljud ettevõtted kasutavad endiselt igapäevase teabe jagamiseks raporteerimist. Qlik Sense SaaS kliendid saavad aruannete koostamiseks ja jagamiseks kasutada Qlik Reporting Service’st. Qlik Reporting aruandlusteenus võimaldab koostada erinevaid väljavõtteid rakendustest, kasutades rakenduse graafikuid, tabeleid aruandevormingus pdf formaadis.

Aruandeid saab tellida omale või kolleegidele e-mailile, sealhulgas ka neile, kellel Qliki litsentsi ei ole. Kuni 100 aruande saatmine kuus on Qlik Sense SaaS litsentsi hinna sees, üle selle tuleb soetada eraldi Qlik Sense Reporting litsents.

Koolitus sobib nii valdkonnajuhtidele, analüütikutele, administraatoritele – kõigile Qliki kogenud kasutajatele, kes ettevõttes vastutavad aruandluse eest või kes vajavad aruannete jagamist oma töövaldkonnas.

Koolitus ei eelda arendaja oskusi, kuid keskmisest parem IT nutikus tuleb kasuks.
Koolitus on veebipõhine praktiline töötuba Infovara koolituskekkonnas, mille käigus õpitakse erineva sisu ja formaadiga aruandeid looma ning jagama.

Koolituse programm

  • Aruannete saatmise võimalused Qlik Sense pilveteenuses
  • Kuidas koostada personaalseid aruandeid: samm-sammuline teekond erinevate aruannete koostamisel
  • Kuidas automatiseerida aruannete saatmine
  • Oluline teada Qlik Reporting Service kasutamisel

Aeg

13. oktoober 2022

Kell 10.00 – 12.00

Koht

Veebikoolitus MS Teams vahendusel

Maksumus

Hind ühe osaleja kohta on 135 EUR (ilma KM’ita).

NB! Koolitusele registreerudes aktsepteerite arve. Tühistades oma osaluse hiljemalt 14 päeva enne koolitust, siis koolituse eest arvet ei esitata.