Andmete potentsiaal on tohutu, kuid paljudel puuduvad oskused andmete esitamiseks kasutataval kujul. Qlik aitab seda väljakutset ületada ja on välja töötanud uue, tehisintellektil põhineva lisafunktsionaalsuse Insight Advisor, mis muudab andmete analüüsimise ja visualiseerimise lihtsaks ja arusaadavaks ka alustavale andmeanalüütikule.

Inside Advisor on olemas nii Qlik Sense pilveteenuses kui oma serveri rakenduses ning on kättesaadav nii Professional kui Analyzer litsentsiga.

Insight Advisor’i kasutus ei nõua spetsiifilisi andmeanalüütika või masinõppe teadmisi, selle abil saab luua visualiseeringud automaatselt ja kiiresti. Ja kui need sobivad, saab uued vaated avaldada oma Qliki lahenduses. 

QlikSense Insight Advisor koolitusel avastame koos, kuidas muuta andmed sisuliseks informatsiooniks.
See koolitus on mõeldud nii uutele kui ka kogenud QlikSense kasutajatele, kes soovivad süvendada oma oskusi ja teadmisi andmeanalüüsis

Tule koolitusele ja õpi Inside Advisor’it kasutama! 

Koolituse programm

  • Mis on Qlik Inside Advisor, tema põhifunktsioonid ja nende kasutamine andmete analüüsimisel ja visualiseerimisel.
  • Inside Advisor’i andmemudelite ja nende kasutusvaldkondade tutvustus
  • Õpid, kuidas mõista Insight Advisor’i poolt genereeritud analüüse ja visualiseerimisi ning kohandada neid vastavalt oma äri vajadustele.
  • Kuidas loodud vaated oma töölauale publitseerida ja oma igapäevasesse andmeanalüüsi töövoogu integreerida

 

Aeg

21. märts 2024

Kell 10.00 - 11.30

Koht

Veebikoolitus!

Maksumus

Hind ühe osaleja kohta on 35 eur + km

NB! Koolitusele registreerudes aktsepteerite arve. Tühistades oma osaluse hiljemalt 14 päeva enne koolitust, siis koolituse eest arvet ei esitata.