2 päevane koolitus neile, kes ettevõttes tegelevad QlikView analüüsilahenduste loomise ja arendamisega ning on läbinud vähemalt QlikView edasijõudnud kasutajate koolituse.

Õige visualiseerimine aitab andmetes luua süsteemi ning esitleda neid viisil, mis aitab kasutajatel andmetest aru saada, anda neile tähendusi ja näha seoseid.

Antud 2 päevase praktilise koolituse käigus õpitakse etteantud andmemudelite baasil visualiseerimise põhialuseid, info kasutajakeskse disaini kontseptsioone ja parimaid praktikaid. Koolitus on eriti vajalik neile, kes tegelevad QlikView rakenduste loomise ja disainiga ning otsivad paremaid mooduseid ja tehnikaid andmete struktureerimiseks ja esitluseks.

Koolitusel osalemiseks on vajalik eelnevalt vähemalt  4-5 kuuline QlikView’ga töötamise kogemus edasijõudnud kasutaja tasemel ja edasijõudnud kasutaja koolituse läbimine.

Koolituse programm

  • Visualiseerimise üldpõhimõtted ja olulised aspektid
  • Rollikesksete kasutajaliideste loomine
  • Andmete struktureerimine ja organiseerimine
  • QV rakenduste loomine tuginedes heale visualiseerimise tavale
  • QV rakenduste visualiseerimise parimad praktikad/näited

Info

Koolitus toimub tellimisel. Anna oma huvist teada alloleva registreerimisvormi kaudu!. Koolitus kestab 2 päeva, kl. 9.00 -17.00, vahepeal kohvi- ja lõunapausid

Koht

Koolitus toimub Infovara koolitusklassis, aadressil Lõõtsa tn. 6A Tallinnas.

Maksumus

Hind ühe osaleja kohta on 600 EUR (ilma KM’ita),  hinna sees kohvi- ja lõunapausid.