Koolituse programm

Ettevõttesisene andmeanalüütika koolitus koos praktiliste ülesannetega.

Ettevõttes võivad BI lahendused küll olemas olla, kuid sellest ainuüksi ei piisa –  vaja on ka oskusi BI tööriistu kasutada!

Ärianalüütika, andmekirjaoskus ja mõõdikute seadmise“ on sissejuhatav koolitus pikemas BI koolituste sarjas, mille eesmärk on ettevõtete analüütilise võimekuse tõstime. Koolitusi viib läbi tuntud BI konslutant ja koolitaja Andres Kukke.

Sissejuhatav koolitus annab kõikidele andmetega töötavatele  inimestele ja otsustajatele parema arusaama andmeanalüütika tööriistadest ja metoodikatest, mõõdikute valiku põhimõtetest, andmete toest otsustusprotsessil.
Koolituse väljundina saavad osalejad aluse andmekirjaoskusele ning loovad omale tegevusplaani selle  taseme tõstmiseks ning ettevõtte analüütilise võimekuse arendamiseks.

Eeldatav koolituse ajakava (6 akadeemilist töötundi):

  • 10:00 – 11.30 I plokk (1.5 tundi) Admekirjaoksus ja analüütiline võimekus
  • 11:45 – 12.30 II plokk – Juhtimise ja andmete seosed, mõõdikute valimine, otsusetugi (I osa)
  • 12.30 Lõuna
  • 13:30 – 14.15 II plokk – Juhtimise ja andmete seosed, mõõdikute valimine, otsusetugi (II osa)
  • 14:30 – 16.00 III plokk – Analüütilise võimekuse kasvatamise metoodikad kuni andmekaeveni, mehitamine ja tegevusplaani koostamine

Koolituse tulemusena:

  • Tead, millised on kaasaegsed ärianalüütika ja andmeanalüüsi võimalused ning mõistad andmete ja faktide olulisust ning nende rolli paremate juhtimisotsuste tegemisel;
  • Orienteerud ärianalüütika ja andmeanalüüsi valdkonnas, sh suurandmed ja masinõpe, ning tead, millistest etappidest koosneb ärianalüütika projekt ja kuidas andmepõhist kultuuri ettevõttes tekitada;
  • Oskad eesmärgipäraselt valida ja rakendada baastasemel ärianalüütika, andmeanalüüsi, andmekaeve, visualiseerimise tehnikaid ja juhtimislaudasid, et leida lahendusi ärilistele probleemidele, ning hinnata nende loodud väärtust.

Koolitus viiakse läbi kontaktõppe vormis s.t kohapeal ruumis. Vajalikud vahendid sobiv ruum, pabertahvel, projektor ning sülearvuti interneti ühendusega. Koolituse maht on 6 akadeemilist tundi.

Info

Koolituse aja kokkuleppimiseks võta ühendust oma Qlik'i konsultandiga või anna oma soovist märku täites alloleva registreerimisvormi.

Koht

Ettevõttes kohapeal või soovi korral OÜ Infovara kontori koolitusklassis aadressil Tallinn Lõõtsa tn. 6 A, 3. korrusel

Maksumus

Koolitus on mõeldud ettevõtte siseseks koolituseks grupile 8 kuni 10 inimest. Koolitus on seda efektiivsem, kui sellel osaleb kogu ettevõttest oluline osa BI poolega kokkupuutuvaid inimesi.

Hind 1125 eur + km.

NB! Varajase tellija eripakkumine! Tellides koolituse enne mai kuu lõppu on erihind 980 eur + km.