Uudised

Infovara kliendipäeval jäid kõlama visuaalsus ja uuendused

3. mai 2016

27. aprillil 2016 Viimsi õdusas kinosaalis toimunud klientide inspiratsiooni- ja teadmistepäeva märksõnadeks olid vaatajat toetav info visualiseerimine, uued tooted Qlik Sense ja NPrinting ning QlikView laiendatud kasutusvõimalused. Oma kogemusi jagasid nii Qliki esindajad kui kliendid.

 

Patrik

QlikTech’i visualiseerimise eestkõneleja Patrik Lundblad avas päeva teemaga, kuidas infot visualiseerida nutikalt – nii, et see annaks adekvaatse ülevaate, tooks esile olulisima ning aitaks vaatajal infot paremini meelde jätta. Head graafikut iseloomustab loogiliselt grupeeritud info ning igal värvil on oma tähendus. Infograafika vallas on tulevikusuunaks suurem interaktiivsus – graafikud reageerivad inimese häälele ja kontaktivabale liigutusele. Patriku ettekannet saad vaadata siit.

Qlik’i Baltikumi piirkonnajuht Harri Häkämies ja tootejuht Joonas Makkonen tutvustasid Qliki uuenenud tooteplatvormi: QlikView nooremat venda Qlik Sense’i, mis on efektsema visuaalse keelega ning nüüd ka lihtsasti kooskasutatav QlikView’ga; uut aruannete loomise tööriista NPrinting, samuti Qliki Analüütilist veebiplatvormi, andmeturgu ja teisi uusi võimalusi. Harri ettekande leiate siit, lähemalt Sense’i ja NPrintingu kohta saate vaadata Infovara kodulehelt, valiku Sense demosid leiate tootja kodulehelt.  

 

Äriblokis  rääkis Infovara kliendijuht Eero Kalm oma kogemuste baasil uue QlikSense’i kasutusvõimalustest, tema ettekanne on siin. Konsultant Indrek Saul õpetas, milliste võtetega saab ettevõte efektiivsemalt tegutseda ning käivet suurendada. Saul nentis, et üheks võtmetegevuseks on siinkohal just põhjalik äri mõjutavate tegurite analüüs. Sauli ettekande slaidid on saadaval nõudmise peale – küsi slaide: indrek@saul.ee. Infovara juhtivkonsultant Andres Kukke kõneles lähemalt, kuidas võiks andmed panna tööle tuleviku ennustamiseks. Sobilike algoritmide abiga saab oma tegevusi optimeerida ning vältida ebasobivaid stsenaariume. Andrese ettekanne on allalaetav siit

 

Ettekannete viimases osas rääkisid kliendid oma kogemustest QlikView´ga. G4S Eesti finantsplaneerimise ja -analüüsi osakonna juhataja Diana Paakspuu tutvustas finantslahendust ning Estoveri müügiosakonna juhataja Margus Vetka  näitas Estoveri planeerimise lahendust. Üheskoos nenditi, et tarkvara kasutuselevõtuga võideti nii ajas kui ka rahas.

Päeva ametliku osa lõpetas Infovara tegevjuht Maigi Peeduli, kes tuletas meelde erinevaid töötubasid ja koolitusi, millega Infovara saab oma klientidele toeks olla. 

Täname kõiki osalejaid sisuka ja inspireeriva päeva eest!

Vaata meeleolukaid pilte galeriist! 

lõpupilt

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


QlikView abiga saab nüüd vaadata riigi rahakoti sisse

16. veebr 2016

Rahandusministeeriumi pressiteate põhjal

 

Aastal 2014 avatud kohalike omavalitsuste finantsinfot avalikustav riigiraha.fin.ee rakendus on tänaseks astunud sammu edasi. Lisandunud on keskvalitsuse ja muude valitsussektorisse kuuluvate üksuste andmed. Keskkonna abil on võimalik kasutajal näha, kust riigi raha tuleb ja kuhu läheb.

  Loe edasi »


Soovitusindeks ja QlikView – integreeritud klienditagasiside

25. mai 2015

Selleks, et teada saada kuidas tegelikult lõppklient ettevõtte poolt pakutavat teenust või toodet hindab, tuleb seda hinnangut kliendilt küsida. Kuna klienditagasiside küsimine on tülikas, tehakse seda tavaliselt 1 kord aastas või halvemal juhul üldse mitte. Kõige parem oleks kui tagasiside saada vahetult peale teeninduskogemust. Detsembris on hilja teada saada, et märtsis läks midagi viltu. Loe edasi »


“Konkurentsieelis läbi analüütilise võimekuse: Kuidas valida oma ettevõttele õiged KPI’d?”

18. mai 2015

Infovara hommikuseminar 14. mail 2015

 

Pärnu Finantskonverentsil rääkisid David Parmenter, Andres Kukke ja teised eksperdid võtmemõõdikute ehk KPI’de valikust – pole kahtlustki, et ilma õigete mõõdikuteta on täna väga raske ettevõttel edu saavutada. Konverentsi tagasisides mainiti korduvalt, et mõõdikute teemat oleks vaja detailsemalt käsitleda ja nii korraldasimegi 14. mail hommikuseminari “Kuidas valida oma ettevõttele õiged KPI’d ja tõsta analüütilist võimekust?”


Eesti ettevõtete analüütiline võimekus vajab tõstmist Loe edasi »


Finantsjuhtidel on nüüd oma rakendus – Finance View

14. apr 2015

Pärnu Finantskonverentsiks valmis spetsiaalne standardlahendus finantsjuhtidele – FinanceView.

 Vaata demo siit:

FinanceView1_small

 

Küsi personaalset pakkumist!

Loe edasi »


Qlik Sense Desktop – Qlik’i tootesarja uus rakendus on nüüd allalaadimiseks saadaval

4. aug 2014

Qlik (NASDAQ: QLIK), Data Discovery turuliider, tutvustas 24. juunil uut toodet Qlik® Sense Desktop. (www.qlik.com/us/explore/products/sense/desktop). See on uue põlvkonna andmete visualiseerimise rakendus, mis on mõeldud ärikasutajatele ning on proovimiseks saadaval tasuta.

 QlikSense uudis

Loe edasi »


Enimkasutatav ärianalüüsitarkvara on QlikView

10. juuni 2014

Pooled Eesti suuremad ettevõtted tegelevad ärianalüüsiga, selgus kevadel EBS’i magistrandi Laura Alvini poolt läbi viidud ärianalüüsi uuringust. Ainult 30% küsitletutest kasutavad analüüsimiseks selleks ettenähtud tööriistu, aga siiski on seda 12% enam, kui kolm aastat tagasi. Seega nende Eesti ettevõtete hulk, kes võtavad oma olulisi otsuseid vastu faktidel põhinevate analüüside tulemusena ja mitte kõhutunde järgi, on kasvamas. Enimkasutatav ärianalüüsitarkvara on QlikView.   Loe edasi »


Riigiraha nüüd QlikView abil avalik

14. apr 2014

Rahandusministeeriumi pressiteatest:

Tänasest on kõigil huvilistel võimalik tutvuda Eesti kohalike omavalitsuste finantsilise olukorra ja tegevusega internetiaadressil riigiraha.fin.ee. Rakenduse eesmärk on aidata elanikel koduomavalitsuse tegevusi paremini mõista ning soodustada otsuste tegemises kaasa rääkimist. Samuti muudab see kohaliku tasandi juhtimise läbipaistvamaks.

 

riigiraha

 

 

Loe edasi »


QlikView kinnitas taas oma esikohta tervishoiule suunatud BI lahenduste seas!

9. jaan 2014

QlikTech (NASDAQ: QLIK), kasutajakeskse ärianalüüsi liider, teatas täna, et on taas tõusnud kõrgeimale kohale tervishoiu analüütika lahenduste tegijate seas, nagu kinnitas KLAS’i poolt läbi viidud uuring „Healthcare Analytics: Making Sense of the Puzzle Pieces”. KLAS on uuringuettevõte, kes on spetsialiseerunud tervishoiusektori tarkvara tarnijate jälgimisele ja mõõtmisele.

Loe edasi »


BARC’i uuring asetab QlikView taas kõrgele kohale

27. nov 2013

QlikView saavutas ärianalüüsilahenduste kasutajate seas läbi viidud maailma suurimas sõltumatus uuringus suurte rahvusvaheliste tarnijate seas koostöö ja kasutuse rahulolus esikoha.

Loe edasi »


« Lk. 1, 2, 3 »

Qlik Sense detailse kasutusjuhendi vaatamiseks palun registreeri end.
Lubame, et ei avalda kolmandatele isikutele sinu andmeid.

Nimi *

Ettevõte *

Amet

E-posti aadress *

Telefon *

×

Qlik Sense Desktopi tasuta allalaadimiseks palun registreeri end.
Lubame, et ei avalda kolmandatele isikutele sinu andmeid.

Nimi *

Ettevõte *

Amet

E-posti aadress *

Telefon *

×

QlikView täisfunktsionaalse ühe arvutile loodud versiooni allalaadimiseks palun registreeri end.
Lubame, et ei avalda kolmandatele isikutele sinu andmeid.

Nimi *

Ettevõte *

Amet

E-posti aadress *

Telefon *

×