Ragn-Sells AS

Ettevõtte: Ragn-Sells AS 
Tegevusala: jäätmekäitlus
Asukoht: Eesti
Käive: ~19 mil EUR
Esindaja: Argo Rannamets, administratiivjuht

„QlikView’l on täidetud kõik need kriteeriumid, mis ühel heal ärianalüüsitarkvaral olema peab: need on lihtsus, kiirus ja kasutusmugavus,“ 
Argo Rannamets, administratiivjuht

Taustainfo

Ragn-Sells AS on üks Eesti suurimaid jäätmekäitlusettevõtteid, nende käive on ligi 19 mil eurot aastas. Ettevõttes töötab täna 265 inimest, neil on igapäevaselt töös 125 autot, mis sõidavad kokku 3,5 miljoni kilomeetrit ning nad käitlevad ligikaudu 150 erinevat jäätmeliiki.

Väljakutse

Ragn-Sells on piisavalt suur ettevõte ning vastavalt ka nende infohulk on väga suur. Andmete kogumise ja aruandluse efektiivsuse tõstmine on ettevõtte tulemuslikkuse seisukohalt väga oluline. Alustati Exceliga, et  andmeid automaatselt laadida ja laiali saata, edasi tuli MS Access, aga need ei rahuldanud ega andud oodatud tulemust.

Lahendus

2004 võttis Ragn-Sells kasutusele QlikView ning tänaseks on analüüsivaadetega kaetud kogu ettevõte. Lisaks tavapärastele valdkondadele nagu finants- ja müük kasutatakse QlikView’d edukalt käitluse ja transpordi analüüsimisel, mis on ettevõtte põhitegevused, ning samuti muuhulgas näiteks  tugitegevuste nagu IT ja personali juhtimisel.

Saadud kasu

Kokkuvõttes on QlikView kasutuselevõtt toonud ettevõttele palju lisaväärtust – kasvanud on juhtide teadlikkus, tänu paremale andmete kättesaadavusele ja töödeldavusele osatakse vastu võtta kvaliteetsemal tasemel  juhtimisotsuseid. Lisaks loomulikult ka aja kokkuhoid.

QlikView on väga hea töövahend selleks, et anda inimesele endale otsustusõigus. Ei ole standardvaateid, mis piiraks analüüsitegevust, kasutaja saab ise otsustada mida ja mis nurga all analüüsida. QlikView’l on täidetud kõik need kriteeriumid, mis ühel heal ärianalüüsitarkvaral olema peab: need on lihtsus, kiirus ja kasutusmugavus lõppkasutaja jaoks.


Qlik Sense detailse kasutusjuhendi vaatamiseks palun registreeri end.
Lubame, et ei avalda kolmandatele isikutele sinu andmeid.

Nimi *

Ettevõte *

Amet

E-posti aadress *

Telefon *

×

Qlik Sense Desktopi tasuta allalaadimiseks palun registreeri end.
Lubame, et ei avalda kolmandatele isikutele sinu andmeid.

Nimi *

Ettevõte *

Amet

E-posti aadress *

Telefon *

×

QlikView täisfunktsionaalse ühe arvutile loodud versiooni allalaadimiseks palun registreeri end.
Lubame, et ei avalda kolmandatele isikutele sinu andmeid.

Nimi *

Ettevõte *

Amet

E-posti aadress *

Telefon *

×