QlikView demod

Uuri lähemalt kuidas QlikView töötab

Siia on koondatud mõned demoversioonid erinevatest QlikView rakendustest.

Sul on otsene juurdepääs andmete analüüsiks ilma, et oleks vaja ehitada OLAP kuupe või agregeerida andmeid - kogu detailne info on kohe olemas ja vajalikud arvutused sooritatakse sel hetkel kui teed mõne valiku.

Suurem valik erinevaid demosid leiad QlikView lehelt, lisainfot küsi Infovara konsultantidelt või QlikView foorumist.

  Jae- ja hulgimüük
Müügianalüüs
QlikView müügijuhtidele mõeldud lahendus võimaldab süvitsi analüüsida käivet, kasumit ja muid olulisi näitajaid nii toote- ja kliendigruppide, regioonide ja müügimeeste kaupa – täpselt nii nagu müügijuhil vaja.
NB! Lahendus on eesti keeles!
Transport ja logistika
Ostu ja lao analüüs
See on ühe jae- ja hulgifirmasid varustava distributsioonifirma lahendus, mis aitab neil ennustada laoseisu ja optimeerida tellimusi. Sellega näeb spetsiifilisi tellimuste detaile, tasuvust ning marginali.
Finantsteenused
Krediidiriski analüüs 
Antud näide demonstreerib ärikasutajatele, kuidas kiiremini ja täpsemini hinnata laenuportfelli ja krediidiriski, parandada tasuvust alandades käsitsi liigutatavate andmete mahtu . Põhjalikuma info saamiseks küsi lisa Infovara konsultantidelt.
Kindlustus
Poliiside ja nõuete analüüs
See rakendus näitab kuidas QlikView loob täieliku läbipaistvuse kindlustusandmetes, võimaldades pisimate detailideni analüüsida nõuete mahtu ja väljamaksmise üksikasju. Rohkem kasulikke näiteid kindlustusfirmade analüüsiks saad Infovara konsultantidelt.
Tervishoiuteenused
Haiglapäevade analüüs 
Antud demorakendus näitab toimivat analüüsimoodulit UK haiglate igapäevaelust. Kasutajatel on võimalik vaadata ja analüüsida haiglate ooteaegasid ja voodipäevade arvu ning vaadelda neid seoses erinevate näitajatega nagu näiteks vanusegrupid, patsientide klassifikatsioon, vastuvõtu tüüp jne.
Telekommunikatsioon
Kõnekeskuse analüüs
See kõnekeskuse demorakendus annab võimaluse analüüsida kõnede statistikat ja tellimuste protsessi detaile läbi mitmete spetsiifiliste näitajata nagu sissetulevate kõnede arv, katkenud või vastamata kõnede arv, keskmine kõne kestvus, keskmine ooteaeg, tehtud tellimused, jne.
Infrastruktuuri ettevõtted
Axis Compass PPM süsteemidele
See rakendus on väga hea analüüsilahendus erinevate projektide juhtimiseks, sisaldades suurel hulgal mahukaid andmeid ja seoseid ning võimaldades kiiret, paindlikku analüüsi. Veel infrastruktuuriettevõtetele tehtud lahendusi saad näha Infovara konsultantidelt.
Tootmisettevõtted
Tootmisettevõtte rakendus
Siin on pakkepaberi tootmisega tegeleva ettevõtte näide. Vaata kuidas see tootmisettevõte saab analüüsida oma masinate tootlikkust, tellimuste käsitlemise protsessi ja muid näitajaid. Põhjalikuma info saamiseks küsi lisa Infovara konsultantidelt.
EHA Avalik sektor
Eesti Harididuse Andmed
Mahukas infoportaal, kus on toodud kõigi Eesti õppeasutuste, õpilaste ja õppimise kohta käiv statistika, mille avalikustamist anmdekaitseseadus võimaldab. See on kiireim võimalus leida mistahes kooli puudutav oluline info. Portaal on loodud Haridus- ja Teadusministeeriumi analüütikute poolt tarkvara QlikVew platvormil.

Qlik Sense detailse kasutusjuhendi vaatamiseks palun registreeri end.
Lubame, et ei avalda kolmandatele isikutele sinu andmeid.

Nimi *

Ettevõte *

Amet

E-posti aadress *

Telefon *

×

Qlik Sense Desktopi tasuta allalaadimiseks palun registreeri end.
Lubame, et ei avalda kolmandatele isikutele sinu andmeid.

Nimi *

Ettevõte *

Amet

E-posti aadress *

Telefon *

×

QlikView täisfunktsionaalse ühe arvutile loodud versiooni allalaadimiseks palun registreeri end.
Lubame, et ei avalda kolmandatele isikutele sinu andmeid.

Nimi *

Ettevõte *

Amet

E-posti aadress *

Telefon *

×