QlikView 12

Ärianalüüsi uus tase

QlikView 12 viib Business Discovery täiesti uuele tasemele, andes kasutajatele ligipääsu analüüsile just seal ja siis, kui neil seda vaja on. QlikView 12 abil saavad kasutajad otsinguid teha ning ise omale dünaamilisi juhtimislaudu kujundada ja analüüsivõimalusi interaktiivselt koos meeskonnaga kasutada igast seadmest. Küsimusi saab esitada ja neile vastuseid leida nii omaette kui ka meeskondadena, mis võimaldab senisest paremini probleeme mõista ja otsuseid vastu võtta.

QlikView 12 uuendused puudutavad kõiki olulisi ärianalüüsi allikaid: andmed, inimesed, kohad. QV 12 mobiiliversiooniga saate otsuseid vastu võtta just seal, kus parajasti viibite, sotsiaalne funktsioon võimaldab teha seda koos meeskonnaga. QlikView põhirakenduses on aga tehtud täiustusi, mis võimaldab andmeid senisest veelgi täpsemini analüüsida.

Inimesed

 Andmed

 Kohad

     

Sotsiaalsus

Konsolideerimine

Mobiilsus

Keegi ei otsusta tuginedes ainult külmadele faktidele. Diskussioon meeskonnas on see, mis viib õigete otsusteni. Olgu mistahes ERP, CRM süsteem,  SQL, andmeait või Excel – siduge oma andmed ühtseks tervikuks, nii nagu teile seda vaja on. Vaadake ja analüüsige oma andmeid reaalajas, jagage infot ja olge kursis toimuvaga - viibite kontoris, reisil või suvekodus
     

Viis olulisemat muudatuste valdkonda:

  • Sotsiaalne Business Discovery: võimalus meeskonnaga koos QV dokumentide kasutada, jagada tehtud valikuid ja testida stsenaariume, et probleeme paremini lahendada. Kommentaaride lisamine mistahes QlikView objektile aitab kasutajatel omavahel dokumendi sisu arutada ja nõu pidada.
  • Võrdlev analüüs: Kasutaja saab lihtsalt valida võrreldavad grupid soovitud näitajate alusel, neid omavahel joonistel võrreldes on lihtsam märgata trende või erinevusi ning saada parem ülevaade kasutusmustritest, võimalustest ja ohtudest.
  • Mobiilsus: mobiiliversiooni abil saavad kasutajad andmeid analüüsida ka kontorist väljas viibides, kasutades ära „just nüüd ja just siin“ võimalusi.
  • Kiiremad ja täiustatud rakendused: QlikView 12 hõlmab uusi ja täiustatud funktsioone, mis vastavad nii IT-spetsialistide ja tarkvaraarendajate kui ka ärikasutajate vajadustele, kes soovivad ise analüüsirakendusi luua.
  • Ettevõtteplatvorm: Täiendused, mis vastavat kõrgendatud IT-nõuetele:  turbemehhanismid tundliku loomuga andmete kaitseks, võimalus suuri andmehulki kiiresti analüüsida, mitmekülgseid kuid lihtsasti kasutatavaid haldustööriistu.

Laadi alla pdf detailsema infoga QlikView uuenduste kohta.
Vaata ka Kasulike viidete all olevaid videoid – need annavad hea ülevaate olulisematest muudatustest.

Qlik Sense detailse kasutusjuhendi vaatamiseks palun registreeri end.
Lubame, et ei avalda kolmandatele isikutele sinu andmeid.

Nimi *

Ettevõte *

Amet

E-posti aadress *

Telefon *

×

Qlik Sense Desktopi tasuta allalaadimiseks palun registreeri end.
Lubame, et ei avalda kolmandatele isikutele sinu andmeid.

Nimi *

Ettevõte *

Amet

E-posti aadress *

Telefon *

×

QlikView täisfunktsionaalse ühe arvutile loodud versiooni allalaadimiseks palun registreeri end.
Lubame, et ei avalda kolmandatele isikutele sinu andmeid.

Nimi *

Ettevõte *

Amet

E-posti aadress *

Telefon *

×