Qlik’i ülevaade

QlikView on Qlik perekonna toode, Business Discovery tööriist

Business Discovery on ärianalüüsi uus põlvkond! QlikView Business Discovery platvorm ühendab ärianalüüsirakenduse ja kontoritarkvara ning tänu sellele saavad kasutajad avastada uusi andmete kasutamise ja analüüsimise võimalusi – kõike seda kasutajasõbralikult, ülikiiresti ja ilma IT eriteadmisteta.

Konsolideeri
QlikView ühildub enamike majandustarkvarade, planeerimis-, kliendihaldus- ja andmehoidlasüsteemidega, tänu millele saab kõigis nendes süsteemides talletatavaid andmeid koos analüüsida. QlikView’l on patenteeritud, mälusisene tehnoloogia, mis suudab hetkeliselt kombineerida andmeid mistahes allikast: SAP, Navision või muu majandustarkvara, on  andmed Excelis, XML või CSV formaadis või hoitakse neid Oracle või Microsoft SQL Serveris või kasutatakse andmeladu – QlikView saab hakkama kõigi nendega.
Seosta 
QlikView on ainus ärianalüüsi tarkvara, mis seostab otsitavad andmed! Erinevalt tavapärastest ärianalüüsi vahenditest ei vallandu QlikView puhul andmeväljal klikates päringuid, vaid vastavalt valikule toimub andmete sõelumine kõigil teistel väljadel. Kasutaja valikud kuvatakse rohelisega, valikuga seonduvad andmegrupid aga valgega ja mitteseonduvad halliga – nii tulevad seosed erinevate andmete vahel hästi esile – kasutaja saab kohese ülevaate, millised andmed on omavahel seotud ja millised mitte.
Visualiseeri 
Kõigest mõne sekundiga saab numbrilise informatsiooni viia graafilisele kujule: diagrammid, kaardid, 2-D või 3-D graafikud, mida saab suurendada, vähendada ja klõpsates täpsemaid detaile näha. Andmete visualiseerimine ei seisne ainult diagrammides ja graafikutes, vaid seoste nägemises ja andmetele tähenduse omistamises. QlikView abil näete oma andmeid täiesti uues valguses!

Mobiilne
QlikView toetab uudseid mobiilseid rakendusi ja nüüd on võimalik käivitada interaktiivne andmeanalüüs otse mobiilseadme töölaualt sõltumata sellest, kus parajasti viibite. Erinevalt tavaliste ärianalüüsirakenduste abil koostatavatest staatilistest aruannetest saavad QlikView kasutajad vaadata ja analüüsida oma andmeid reaalajas nii iPadis kui ka iPhone’is või Android-telefonis. Lisaks saab kasutada mitmekesiseid seostatud otsingu, GPS-toega filtreerimise ja täiustatud visualiseerimise võimalusi.

Ülikiire
Erinevalt tavalistest ärianalüüsitarkvaradest, mille puhul usaldusväärseid tulemusi peab ootama nädalaid, kuid või isegi aastaid, on QlikView’ga ooteaeg olematu ja ülevaated koostatakse ülikiiresti. Äärmiselt efektiivne, muudetava mastaapsusega mälusisene otsingumootor annab viivitamatu ligipääsu suurtele andmegruppidele. Kasutajad lihtsalt teevad andmete päringu ning saavad vastused jooksupealt ja ilma kellegi abita. Väärtust lisab kiire juurutusaeg: 44% klientidest võttis QlikView kasutusele vähem kui ühe kuuga ja 77% vähem kui kolme kuuga. Kontrastina võtab traditsioonilise ärianalüüsitarkvara juurutamine kuid või isegi aastaid.

Lihtne
QlikView kasutamine on ülilihtne ega vaja mingeid IT eriteadmisi. Sisestades termini sarnaselt Google otsingumootoriga – pakub QlikView seostatud otsing koheselt vastuseid ning kasutajaliides näitab olulised andmeseosed. QlikView Business Discoveryplatvorm võimaldab kasutajatel andmeid kiiresti ja hõlpsalt kombineerida, erinevateks vaadeteks koondada ning kuvada viisil, mis võimaldab saada kõige parema ülevaate.

Hallatav
QlikView sisaldab paindlikke ja kasutajasõbralikke halduskonsoole, mille abil IT-töötajad saavad hõlpsalt jälgida ja juurutada QlikView rakendusi ja andmeid ning hallata kümneid tuhandeid kasutajaid. QlikView sisaldab ka keskseid haldusfunktsioone, sh koormuse tasakaalustamine, värskenduste ajastamine, jms.

Turvaline
QlikView sisaldab kirjete ja kasutajate andmete turvalisuse tagamiseks väljatöötatud rangeimate standardite tuge. QlikView täiustatud turbekonsool võimaldab hõlpsalt reguleerida, millised andmed ja analüüsid on erinevate kasutajate jaoks kättesaadavad ja millised mitte. Määrata saab rühma-, rolli- või kasutajapõhised õigusi nii üksikute dokumentide kui ka täpselt määratletud rea- või väärtusetasemete jaoks.

Laiendatav
QlikView tarkvara saab koos ettevõtte vajaduste muutumisega laiendada. QlikView võimaldab ühendada kümneid tuhandeid kasutajaid ja miljardeid kirjeid. Kasutajate ja kirjete nii suure hulga teeb võimalikuks optimeeritud lineaarselt ühendatav arhitektuur, mis võimaldab kasutada ka kõige uusimate täiustatud 64-bitiste Inteli mitmetuumaliste protsessorite võimalusi. Lisaks sellele toetab arhitektuur uusimaid virtualiseerimis- ja pilvandmetöötlusmudeleid ning on tänu sisemistele tõrkesiirdevõimalustele erakordselt töökindel.

Qlik Sense detailse kasutusjuhendi vaatamiseks palun registreeri end.
Lubame, et ei avalda kolmandatele isikutele sinu andmeid.

Nimi *

Ettevõte *

Amet

E-posti aadress *

Telefon *

×

Qlik Sense Desktopi tasuta allalaadimiseks palun registreeri end.
Lubame, et ei avalda kolmandatele isikutele sinu andmeid.

Nimi *

Ettevõte *

Amet

E-posti aadress *

Telefon *

×

QlikView täisfunktsionaalse ühe arvutile loodud versiooni allalaadimiseks palun registreeri end.
Lubame, et ei avalda kolmandatele isikutele sinu andmeid.

Nimi *

Ettevõte *

Amet

E-posti aadress *

Telefon *

×