QlikView kõrgkoolidele

Qlik Akadeemiline Programm

QlikView saab kasutada ka väljaspool ärimaailma!
Selle tõestuseks avas QlikView Akadeemilise Programmi ning annab selle võimsa analüüsitööriista tasuta kõrgkoolide üliõpilaste, professorite, teadurite käsutusse.

Juhtides innovaatilist mõtlemist

Üliõpilased, valmistudes karjääriks tänapäeva väljakutsuvas majanduskeskkonnas, vajavad erakordselt tugevaid analüütilisi oskusi ja töövahendeid. Neil on vaja pidada sammu kiirete muutustega ja võtta vastu paremaid otsuseid üha kiiremini, olenemata õpitavast erialast.  Qlik Business Discovery platvorm aitab kaasa õpilaste analüütilise ja kriitilise mõtlemisevõime kujunemisele ning muudab õppimiskogemuse rikkamaks.

Qlik Akadeemiline Programm annab  võimaluse seda analüüsitarkavara kasutada kõrgkoolide õppeprogrammides, kus on vaja süveneda kompleksesse infohulka, seda otsida, analüüsida, esitleda. Õpilased ja õppejõud saavad QlikView abil lihtsasti erinevatest allikatest andmeid konsolideerida, luua keerukate andmehulkade vahel hõlpsastimõistetavaid visuaalseid seoseid, andmeid interaktiivselt analüüsida ja avastada värskeid perspektiive. Lisaks on see platvorm mobiilne ning võimaldab suhtlust ja koostööd.

QlikView kogemusega õpilased vaatavad informatsioonile edaspidi teisiti. Nad saavad aru, kuidas avastada mustreid, leida seoseid üle kogu nende eriala ja visualiseerida tulemusi nii, et need ellu ärkaks.

 

Qlik Akadeemiline Programm on mõeldud:

- Akrediteeritud era- ja riiklikele kõrgkoolidele koosseisulistele- ja külalisõppejõududele ning õppeasutuse teaduritele ning nende kursuse üliõpilastele.
- Ametlikus õppekavas oleva kursuse läbiviimiseks, õppetöös vajalike ülesannete lahendamiseks, uuringuteks, projektide tegemiseks, tööde tulemuste esitlemiseks või muuks õppeeesmärgiliseks tegevuseks.

õppejõud Õpilane Teadur

Õppejõududele

Õpilastele

Teaduritele

- Aitab muuta õpiprotsessi põnevamaks, rakendada uusimaid õppemeetodeid- Aitab esile tuua andmeanalüüsi võimalusi, õpetab avastama andmetevahelisi seoseid ja läbi selle nägema uusi võimalusi mistahes alal- Saab kasutada mistahes erialal, uurimus- või kursusetööde läbiviimiseks; situatsioonide-, protsesside-, tulemuste analüüsiks, ajurünnakute korraldamiseks jne. - Arendab analüüsioskust ja analüütilist mõtlemist ja aitab valmistuda eelseisvaks juhirolliks valitud erialal- Õpetab märkama mustreid, looma andme- ja valdkondade vahelisi seoseid, tegema järeldusi ja neid pilkupüüdvalt esitama- Annab erialase ettevalmistuse, mis on oodatud igas tulevikuga ettevõttes - Muudab andmete hankimise ja analüüsimise kordades kiiremaks, kui tavapäraseid töövahendeid kasutades: milleks enne kulus nädalaid, saab QlikView’ga tehtud minutitega-Võimaldab lõimida mis tahes valdkonnaga seotud andmeallika ning andmeid eri viisidel töödelda ja nende põhjal kiiresti uusi avastusi teha

Eestis on QlikView’d edukalt oma koolitusprogrammis kasutanud EBS. Loe nende ja teiste koolide kogemustest siit!

 

QlikView Akadeemiline Programm sisaldab:

Tasuta QlikView litsentse õppejõududele ja teaduritele ning nende kursuste üliõpilastele, kasutamiseks kursuse jooksul õppeeesmärgil
- 5 tasuta koolituskursust, online kasutajakoolitusi ja tehnilist tuge toetamaks kursuse ülesehitust ja QlikView kasutamist õppetöös

 

Kui tunnete, et Qlik Akadeemiline Programm pakub huvi teile ja teie õpilastele – kutsume teid täitma avaldust ja kandideerima Programmi.

Lisaküsimuste korral helistage julgesti Infovara telefonil 680 62 04 või pöörduge otse tootja poole.
Infovara OÜ on QlikView ametlik esindaja Eestis.

Liitu QlikView Akadeemilise Programmiga!

 

 

 

Qlik Sense detailse kasutusjuhendi vaatamiseks palun registreeri end.
Lubame, et ei avalda kolmandatele isikutele sinu andmeid.

Nimi *

Ettevõte *

Amet

E-posti aadress *

Telefon *

×

Qlik Sense Desktopi tasuta allalaadimiseks palun registreeri end.
Lubame, et ei avalda kolmandatele isikutele sinu andmeid.

Nimi *

Ettevõte *

Amet

E-posti aadress *

Telefon *

×

QlikView täisfunktsionaalse ühe arvutile loodud versiooni allalaadimiseks palun registreeri end.
Lubame, et ei avalda kolmandatele isikutele sinu andmeid.

Nimi *

Ettevõte *

Amet

E-posti aadress *

Telefon *

×