Juhendid alustajale

QlikView juhendid alustajale ja kasutajale

Siin on otseviited QlikView tasuta online juhenditele ja koolitustele, mis on abiks QlikView allalaadimisel, dokumentide loomisel või kasutusmeisterlikkuse lihvimisel. Koolitused on inglise keelsed, kuid visuaalselt kergesti arusaadavad.

Kui vajate abi või tuge, olete alati teretulnud pöörduma Infovara konsultantide poole!

 

1. Abiks QlikView allalaadimisel

- Kuidas QlikView programmi alla laadida? Kui oled alustamas tasuta personaalse versiooniga või soetanud desktopi’ litsentsid ning hakkad programmi oma arvutisse laadima.

- Kuidas sisestada litsentsivõtit? Kui oled programmi alla laadinud ning tahad aktiveerida desktopi litsentse.

- Kuidas alustada tööjaama litsentsidega? Kui oled alustamas veebi- ehk serveriversiooniga.

 

2. Abiks esimeste dokumentide loomisel ja alustamisel

- QlikView sissejuhatus. See on 1,16 minutiline ülevaade sellest, kuidas QlikView töötab ja mis temaga teha saab.

- OLAP vrs. QlikView. Mis vahe on n.ö. traditsioonilisel, OLAP kuubikutel põhineval aruandlusel ja QlikView’ga analüüsimisel?

- Kuidas laadida andmeid Excelist või andmebaasidest või kuidas laadida andmeid mitmsest andmebaasist korraga? Kui oled otsustanud ise oma Qlikview analüüsilahenduse luua, siis need lühikesed juhendid on abiks andmete laadimisel QlikView’sse.

- Kuidas luua esimest QlikView tabelit ja kuidas tabeli atribuute muuta, st. tablit oma soovide järgi kohandada?

- 6 lihtsat sammu, kuidas excelist teha oma esimene QlikView dokument! Lihtsalt lohista exceli tabel QlikView ikoonile – ja oledki valmis alustama!

- Need ja veel QlikView juhendeid dokumentide loomiseks leiad siit QlikView Community lehelt. Rohkelt õpetusi leiad ka Youtube’st, kasutades otsisõna qlikview tutorial.

 

3. Koolitusi QlikView kasutajatele

- Kuidas QlikView töötab? See on 30 minutiline QlikView koolitus ärikasutajatele. Koosneb kahest 15 minutilisest moodulist – Kuidas QlikView töötab? ning Kuidas QlikView’s navigeerida ning on mõeldud kõigile, kes alustavad QlikView’ga töötamist. Koolitus on tasuta, vajalik on vaid kasutajakonto registreerimine.

- Kuidas personaliseerida oma ärianalüüsi? QlikView 11 versiooniga on võimalik luua omale just selliseid analüüsi töölehti, nagu sulle vaja. Vaata kuidas.

 

4. Koolitusi QlikView arendajatele

- Kuidas QlikView dokumenti luua? 1 tunnine koolitus arendajale, kuidas QlikView dokumenti luua, alustades andmete laadimisest kuni dokumendi disainini. Koolitus koosneb 4′st moodulist ning on mõeldud neile, kes tahavad ise oma QlikView tabeleid, graafikuid luua või muuta.

- Milleks QlikView serverilahendus? 1 tunnine ülevaade QlikView serverilahendusest ning selle olulisusest QlikView arhidektuuris.

- Veel QlikView koolitusi leiad siit QlikView kodulehelt. Sealt saad alla laadida ka täieliku inglise keelse QlikView kasutamis- ja arendamisjuhise (vt. QlikView Tutorials).

- Kogumiku QlikView koolitusvideosid leiate siit youtub’i lehelt - siin on 49 videot samm haaval õpetustega alates QkikView allalaadimisest kuni analüüsilahenduse kujundamiseni.

 

Küsimustega olete alati teretulnud ka Infovara konsultantide poole!

 

 

Qlik Sense detailse kasutusjuhendi vaatamiseks palun registreeri end.
Lubame, et ei avalda kolmandatele isikutele sinu andmeid.

Nimi *

Ettevõte *

Amet

E-posti aadress *

Telefon *

×

Qlik Sense Desktopi tasuta allalaadimiseks palun registreeri end.
Lubame, et ei avalda kolmandatele isikutele sinu andmeid.

Nimi *

Ettevõte *

Amet

E-posti aadress *

Telefon *

×

QlikView täisfunktsionaalse ühe arvutile loodud versiooni allalaadimiseks palun registreeri end.
Lubame, et ei avalda kolmandatele isikutele sinu andmeid.

Nimi *

Ettevõte *

Amet

E-posti aadress *

Telefon *

×