Müügijuhile

Kogu müügiinfo
ühest kohast!

Sinult nõutakse üha suuremat müüki, aga võimalusi selleks on raske leida. Andmeid on palju, aga kliendi tegelikku müüki ja kasumlikkust sinule olulises piirkonnas ja tootegrupis sa ise ikka kätte ei saa. Tunned vahel, et info kokkuotsimine erinevatest andmebaasidest ja rutiinsete aruannete tegemine röövib liiga palju sinu kallist aega?

SalesView on lahendus, mis aitab müügijuhtidel

 • Leida infot googeldamise lihtsusega mistahes andmebaasist, saada terviklik ülevaade ja kontroll oma andmete üle.
 • Analüüsida tooteportfelli ja ära tunda rist- ja juurdemüügivõimalusi , näha lisaks toimunud müügile ka seda, mis jäi müümata või mida võiks teha teisiti.
 • Teha müügiaruandeid uuel lihtsal moel, ilma aeganõudva käsitööta, saada lahti tüütutest excelitest ja näha andmeid, mida tavalised aruanded kunagi ei näita.
 • Vaid paari hiireklikiga näha müüke piirkonniti nii toote-, kliendi- kui tarnija põhiselt, arvestada tegelikku kasumlikkust ja leida lisamüügi võimalusi.
 • Prognoosida müüki ja hinnata erinevate sündmuste ja tegevuste mõju.
 • Olla toimuvaga kursis ja näha infot reaalajas ka väljaspool kontorit – tööreisil või kliendi juures, jagada  infot oma tiimiga ja pidada efektiivseid nõupidamisi, asugu müügiosakonnad kasvõi teisel pool maakera.

SalesView on analüüsitarkvara QlikView baasil tehtud unikaalne rakendus ärikasutajatele, mis annab otsustajatele ligipääsu oma valdkonna andmetele ning võimaluse olla iseseisev info töötlemisel. SalesView saab kätte andmed mistahes majandus ja kliendihaldustarkvarast või andmebaasist ning on juurutatav paari päevaga, selle kasutamine on niisama lihtne, kui kodulehel surfamine!

Kogu ettevõtte müügiinfo ühes rakenduses

SalesView loob ühtse infokeskkonna, millest müügijuht saab vaevata valmiskujul kätte kogu vajaliku müügiinfo ja aruanded.  Vali ajaperiood, tootegrupp, klient või mistahes mõõdik; grupeeri, vaata üldist pilti või mine detailidesse kuni üksiku arveni välja –  kogu vajalik info on kättesaadav hetkega, ilma IT sekkumiseta ning ükskõik millisest seadmest – arvutist, mobiilist või iPadist. Lihtne otsing võimaldab kiiresti üle kogu andmestiku leida mistahes infokillu.

Juhtimislaud annab ülevaate
Kõik olulised trendivaated ja mõõdikud ühel lehel annavad kohese ülevaate müügiprotsessi olukorrast. Taktikalised mõõdikud näitavad jooksva ja eelneva kuu võrdlust, spidomeeter muutust võrdluses eelneva aastaga ja trendigraafikud tulemuste suunda ja sesoonset kõikumist.
Töölauad detailseks analüüsiks
Müügijuhi töölauad annavad detailse info kõigi mõõdikute ja kategooriates lõikes: käive, kogused, kate, tootegrupid, jne – kõiki sinu jaoks olulisi näitajaid on võimalik näha klientide, haldurite, artikligruppide, piirkondade, tarnijate, või kasvõi kliendisuhte algusaasta lõikes.
Trendigraafikud ja hälbeanalüüsid
Trendigraafikul kuvatakse muutused ajas, graafikusse saab interaktiivseks analüüsiks või detailide nägemiseks „sisse zoomida”. Hälbeanalüüs võrdleb erinevaid mõõdikuid ja paljastab kõrvalekalded – nii on kogu müügitegevus hästi nähtav ja kontrollitav.
Ristmüügi aruanne näitab võimalusi
Ristmüügianalüüs näitab, milliseid tooteid kliendid ostavad või ei osta, kuidas jagunevad toote- või kliendigrupid haldurite vahel või milline on müüjate tooteportfell. Nii on lihtne avastada kasutamata müügivõimalusi ja teha efektiivsemalt turundust.
What-if vaade aitab prognoosida
Vaata, mis hakkab juhtuma, kui muudad hinda või kogust.  What-if analüüs võimaldab läbi mängida stsenaariume ning prognoosida jooksva kuu või aasta lõpptulemust möödunud tööpäevade põhjal.
Maakaardil näed tulemusi selgemalt
Tulemuste esitlemine kaardil annab ilmeka pildi ettevõtte regionaalsest müügist. Jälgi käivet või klientide arvu, oma territooriumil, Eestis või Euroopas või vaata klientide asukohta müügi- või teenindusvisiite planeerides.

 

QlikView numbrites:

 • 34% töötajate produktiivsuse kasv
  186% investeeringu tasuvus
 • 96% kliendirahulolu
  23% rahavoogude paranemine
 • 16% kasumlikkuse tõus
 • 20% tegevuskulude alanemine

Qlik Sense detailse kasutusjuhendi vaatamiseks palun registreeri end.
Lubame, et ei avalda kolmandatele isikutele sinu andmeid.

Nimi *

Ettevõte *

Amet

E-posti aadress *

Telefon *

×

Qlik Sense Desktopi tasuta allalaadimiseks palun registreeri end.
Lubame, et ei avalda kolmandatele isikutele sinu andmeid.

Nimi *

Ettevõte *

Amet

E-posti aadress *

Telefon *

×

QlikView täisfunktsionaalse ühe arvutile loodud versiooni allalaadimiseks palun registreeri end.
Lubame, et ei avalda kolmandatele isikutele sinu andmeid.

Nimi *

Ettevõte *

Amet

E-posti aadress *

Telefon *

×