IT’le ja arendajale

Ettevõttes tõestatud,
IT-sõbralik

IT-personal on sageli üle koormatud üha suureneva arvu päringutega, millega kasutajad võiksid ise toime tulla. Traditsiooniliste ärianalüüsilahenduste keerukus seab IT-personali olukorda, kus nad peavad tegelema aeglaselt liikuvate päringute ja kõikuvate tähtaegadega, mis tekitavad kasutajates meelepaha.

QlikView annab lõppkasutajatele võimaluse luua oma analüüsid ise, IT-personali sellega koormamata. QlikView ainulaadne in-memory arhitektuur optimeerib analüüsijõudlust – isegi miljardist kirjest koosnevate andmehulkade ja kümnete tuhandete kasutajate puhul on tagatud süsteemi ülihea kiirus ja paindlikkus ning kasutajate rahulolu, võimaldades IT-personalil keskenduda strateegilise tähtsusega tegevusele.

QlikView lubab IT’l igale kasutajale pakkuda sobivat funktsionaalsust: 

 • Ulatuslikud rakendusliidesed annavad võimaluse QlikView integreerimiseks olemasolevate rakenduste  ja süsteemi haldamistarkvaraga. Brauserist sõltumatu, allalaadimiseta süsteem vabastab igasugusest kohalikust paigaldamismurest.
 • Automaatne koormuse tasakaalustamine tagab  isegi kümnete tuhendete kasutajate puhul maksimaalse soorituse, QlikView tehnoloogia kasutab täiel määral ära kõige arenenumat 64-bitist Inteli arhitektuuri ning 32- ja 64-bitiste andmeallikate integratsiooni.
 • Võimas, paindlik ja tsentraliseeritud juhtkonsool annab võimaluse jälgida QlikView rakendusi ja andmeid, näha staatust ja hallata kasutajaid,  olgu tegemist  üksiku lahenduse või mitmes eri paigas asuvate  serverite ja kümnete tuhandete kasutajatega.
 • Andmed ja analüüs edastatakse siis kui seda vaja on. QlikView Publisher ja AccessPoint moodulid pakuvad tsentraalseid rakendamisvõimalusi alates administreerimisest kuni graafikuvärskenduste ja tehnoloogia määratlemiseni. Ühest kohast on võimalik kontrollida, millal peaks QlikView andmeid värskendama, kes ja mil määral peaks sellele ligi pääsema, administreerida allalaadimist, mobiilseid lisarakendusi jne.
 • Soomustatud turvalisus on tagatud tänu QlikView täiustatud turbekonsoolile. QlikView sisaldab kirjete ja kasutajate andmete turvalisuse tagamiseks väljatöötatud rangeimate standardite tuge, mis võimaldab hõlpsalt reguleerida, millised andmed ja analüüsid on erinevate kasutajate jaoks kättesaadavad ja millised mitte. Määrata saab rühma-, rolli- või kasutajapõhised õigusi nii üksikute dokumentide kui ka tasemete jaoks.
 • Arendajale pakub QlikView täielikku andmete haldamist. QlikView töötab täielikult mälu baasil ega vaja andmekuubikuid. Lisaks tuvastab ja haldab QlikView automaatselt seoseid eri andmetabelite vahel, laadimine ja seoste leidmine on lihtne ja kiire tänu laadimisel toimuvale  kokkupakkimisele, mis vähendab automaatselt mahtu ja kaardistab kõik andmed linkidena.

QlikView numbrites:

 • 34% töötajate produktiivsuse kasv
  186% investeeringu tasuvus
 • 96% kliendirahulolu
  23% rahavoogude paranemine
 • 16% kasumlikkuse tõus
 • 20% tegevuskulude alanemine

Qlik Sense detailse kasutusjuhendi vaatamiseks palun registreeri end.
Lubame, et ei avalda kolmandatele isikutele sinu andmeid.

Nimi *

Ettevõte *

Amet

E-posti aadress *

Telefon *

×

Qlik Sense Desktopi tasuta allalaadimiseks palun registreeri end.
Lubame, et ei avalda kolmandatele isikutele sinu andmeid.

Nimi *

Ettevõte *

Amet

E-posti aadress *

Telefon *

×

QlikView täisfunktsionaalse ühe arvutile loodud versiooni allalaadimiseks palun registreeri end.
Lubame, et ei avalda kolmandatele isikutele sinu andmeid.

Nimi *

Ettevõte *

Amet

E-posti aadress *

Telefon *

×