Business Discovery

Ärianalüüs toetab otsustamist

Ärianalüüs aitab igas valdkonnas

 

Avasta uusi võimalusi juhtimises

Välismaailmast infot otsides me ei oota, me googeldame ja saame vastused kohe. Miks peaks ettevõttesisese olulise info saamiseks ootama aruandeid IT’lt või raamatupidamisest?

Business Discovery analüüsimudel annab otsustajatele igal tasandil ja igas valdkonnas võimaluse olla iseseisev juhtimisinfo töötlemisel ja andmetele tähenduse andmisel. Juhid ei pea ootama vastuseid, vaid saavad ise oma andmetega „mängida“ avastamaks seda, mida veel ei tea.

Numbritele tähenduse andmine:  

  • Ülevaade võtmenäitajatest: kõik ettevõtte jaoks olulised numbrid – müügikäibed, kliendid, tooted, kasum, kasv, kulutused jne. – on koos ühel töölaual ja silmale korraga haaratavad. Ainult nii saab tervikpildi ettevõttes toimuvast.
  • Trendi- ja hälbeanalüüs: millised on muutused võrreldes eelmiste perioodide, teiste toodete, osakondade või piirkondadega, mis on täna teisiti kui eile? Üks muutuja ei pruugi midagi öelda, kõiki olulisi trende koos analüüsides saab vastuse.
  • Seosed erinevate numbrite vahel: annavad vastuse küsimusele mis juhtus või jäi juhtumata. Miks käive ühes tootegrupis kasvab aeglasemalt kui teises, mida tehakse siin teisiti või jäetakse tegemata? Juhtumata jäänud sündmustes peitub tihti võti muutusteks.
  • What if analüüsid: modelleeri tulevikku ja vaata, mis hakkab juhtuma, kui muudad ühte või teist parameetrit. Kui palju peaksid allahindlust tegema, et müüki tõsta või kui palju ja milliseid kulusid kärpima, et kasumit kergitada ja mida teha samal ajal hindadega? Töölaual numbritega mängida on ohutu, aga selle eest põnev.

Business Discovery tööriist on QlikView – imelihtne ja kasutajasõbralik ärianalüüsiprogramm, mille abil saate anda oma numbritele tähenduse ja avastada uusi võimalusi.  

Ärge raisake enda ega kolleegide  ressurssi lõpututele aruannetele ja koosolekutele! Olge iseseisev, avastage uusi seoseid ja võimalusi, kontrollige ja planeerige oma äriprotsesse ise!

Qlik Sense detailse kasutusjuhendi vaatamiseks palun registreeri end.
Lubame, et ei avalda kolmandatele isikutele sinu andmeid.

Nimi *

Ettevõte *

Amet

E-posti aadress *

Telefon *

×

Qlik Sense Desktopi tasuta allalaadimiseks palun registreeri end.
Lubame, et ei avalda kolmandatele isikutele sinu andmeid.

Nimi *

Ettevõte *

Amet

E-posti aadress *

Telefon *

×

QlikView täisfunktsionaalse ühe arvutile loodud versiooni allalaadimiseks palun registreeri end.
Lubame, et ei avalda kolmandatele isikutele sinu andmeid.

Nimi *

Ettevõte *

Amet

E-posti aadress *

Telefon *

×